CeramicSpeed Polska z ofertą łożysk dla przemysłu

CeramicSpeed Polska z ofertą łożysk dla przemysłu

Mamy przyjemność poinformować, że firma Sped Sp. J. – a zarazem właściciel Zaopatrzenie24 (największego sklepu branży przemysłowej) – została wyłącznym partnerem marki CeramicSpeed w zakresie rozwiązań dla przemysłu na terenie całej Polski.

  1. Ręcznie robione łożyska ceramiczne i hybrydowe
  2. Jakość potwierdzona przez najlepszych
  3. Zalety wynikające ze stosowania łożysk ceramicznych

W związku z tym zachęcamy klientów indywidualnych oraz sprzedawców łożysk do odwiedzenia strony internetowej łożyska ceramiczne, gdzie można zapoznać się ze szczegółami oferty duńskiego producenta.

Ręcznie robione łożyska ceramiczne i hybrydowe

Założycielem duńskiej marki CeramicSpeed jest odnoszący sukcesy sportowe Jakub Csizmadia, który od początku istnienia firmy dba o zachowanie najwyższych standardów. Z rozwiązań opracowanych przez CeramicSpeed jeszcze do niedawna mogli korzystać tylko sportowcy, ale aktualnie producent postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientom z branży przemysłowej. O efektywności łożysk ceramicznych i hybrydowych mogło przekonać się już wielu największych producentów z takich branż jak żywność, sprzęt elektroniczny, farmacja oraz obróbka materiałów.

Wyjątkowa technologia wykorzystywana przy produkcji łożysk ceramicznych marki CeramicSpeed przekłada się na od 4 do nawet 8 razy większą żywotność każdego łożyska. Wynikające z tego oszczędności są ogromne – od mniejszej liczby przestojów maszyn, przez ograniczenie zużycia energii a na rzadszych wymianach łożysk kończąc.

Jakość potwierdzona przez najlepszych

Zarówno w sporcie jak i przemyśle niezawodność łożysk CeramicSpeed została potwierdzona przez najlepszych. Dotyczy to zarówno profesjonalnych kolarzy jak i największe firmy i zakłady produkcyjne z całego świata.

Zalety wynikające ze stosowania łożysk ceramicznych

Klienci z branży przemysłowej, którzy decydują się przejść na łożyska hybrydowe oraz ceramiczne doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że to nie cena pojedynczego łożyska jest najistotniejsza, ale straty wynikające z przestojów. Tym samym wybierając kilkukrotnie wytrzymalsze łożyska Ceramic Speed można znacznie ograniczyć sytuacje, w których praca maszyn i urządzeń zostaje wstrzymana. Odpadają również koszty częstego serwisu, co w przypadku niektórych firm generuje naprawdę duże wydatki.

Z pozostałymi zaletami i przykładowymi zastosowaniami łożysk duńskiej marki można zapoznać się na stronie CeramicSpeed Polska w zakładce zastosowania i referencje. W razie potrzeby można natomiast skorzystać z czatu i skontaktować się z dedykowanym handlowcem.

Odpowiedz