Cukierek albo psikus! Promocja w sklepie Zaopatrzenie24

Cukierek albo psikus! Promocja w sklepie Zaopatrzenie24

Lubisz Halloween? A może jesteś wyznawcą rodzimych Dziadów? Bez względu na preferencje, przygotowaliśmy dla Ciebie halloweenowy rabat na dostawę w naszym sklepie.

  1. Halloween
  2. Rabat w hurtowni Zaopatrzenie24

Darmowa wysyłka będzie dostępna po wpisaniu kodu rabatowego: #STRASZNADOSTAWA, aktywnego w dniach 31.10.2019 – 10.11.2019. Ilość ograniczona!

Halloween

Halloween to amerykańskie święto, które aktualnie obchodzone jest w wielu krajach na całym świecie. Najhuczniej świętują mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Kanady. Symbolem Halloween jest podświetlona, wydrążona dyna, a także upiory typu czarownice, demony, wampiry, duchy, czaszki czy zombie. Podczas świętowania ludzie przebierają się w najrozmaitsze stroje oraz ozdabiają swoje domy tak, by wyglądały, jak te z horrorów. Przebrane dzieci przychodzą do domów sąsiadów, witając ich utartym już wyrażeniem: cukierek albo psikus. Starsze osoby spędzają święto w swoim gronie, najczęściej na głośnej imprezie na mieście.

Pierwotnie Halloween wyglądało inaczej, chociaż jego pełna geneza nie jest nam aż tak dobrze znana. Źródła jego powstania upatruje się albo w rzymskim święcie, przy którym czczono bóstwa nasion oraz owoców, lub w celtyckim, podczas którego żegnano lato i witano zimę. Biorąc pod uwagę drugą opcję, można wywnioskować, że upiorne stroje wzięły się od celtyckich wierzeń, jakoby 31 października zacierała się granica między światem na ziemi a zaświatami i najlepszym sposobem na odstraszenie duchów są właśnie maski i dziwne, przerażające stroje.

Świąt, w których można dopatrywać się podobieństw, obecnych w różnych kulturach na przestrzeni wieków jest naprawdę mnóstwo. Dlatego ciężko jednoznacznie stwierdzić, skąd dokładnie wzięło się Halloween. I mimo iż nie jest to święto urzędowe, to cieszy się niezwykłą popularnością. Na liście najpopularniejszych świąt jest tuż po Bożym Narodzeniu.

Rabat w hurtowni Zaopatrzenie24

Ze względu na zbliżające się Halloween, przygotowaliśmy dla każdego rabat. Promocja obowiązuje od dziś (tj. 31.10.2019), aż do 10 listopada! Każdy może otrzymać kod rabatowy na darmową wysyłkę. Po wpisaniu kodu wartość Twojego zamówienia zostanie obniżona o koszt przesyłki. Warto skorzystać z promocji jak najszybciej, ponieważ ilość kodów jest ograniczona.

KOD PROMOCYJNY: #STRASZNADOSTAWA

W przypadku problemów z realizacją kodu lub ze znalezieniem odpowiedniego asortymentu skontaktuj się z naszymi doradcami.

Odpowiedz