Drukarki Zebra – serwis i sprzedaż

Drukarki Zebra – serwis i sprzedaż

Wielu klientów zainteresowanych samodzielnym drukowaniem etykiet decyduje się na drukarki Zebra, które są bardzo wydajne, a przy tym niezawodne. Co jednak zrobić, jeżeli wykorzystywana na co dzień drukarka przemysłowa nagle odmówiła posłuszeństwa?

  1. Dystrybutor firmy Zebra
  2. Naprawa drukarki Zebra Wrocław
  3. Sklep z drukarkami

W takiej sytuacji najlepiej jest skontaktować się z odpowiednim serwisem, który szybko znajdzie usterkę i wyeliminuje problem, aby klient nie ponosił strat związanych z przestojem w produkcji etykiet.

Dystrybutor firmy Zebra

Jednym z lepszych serwisów w tej kategorii jest nasza zaprzyjaźniona firma, która radzi sobie z każdym problemem związanym z drukarkami firmy Zebra. Początkowo zajmowała się sprzedażą drukarek, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, z czasem dystrybutor Zebra poszerzył swoją ofertę również o serwis na drukarki Zebra i pozostały sprzęt produkowany przez amerykańskiego producenta. Dzięki temu klienci mogą nie tylko kupić drukarki w atrakcyjnych cenach, ale też zawsze mają dostęp do profesjonalnej pomocy technicznej.

Niezależnie więc od tego, czy chcesz skorzystać z bezpłatnej diagnozy zepsutej drukarki do etykiet, kupić nowy sprzęt czy też uzyskać wsparcie przy tworzeniu systemu automatycznej identyfikacji w twojej firmie, zawsze możesz liczyć na świetną obsługę. Wśród klientów, którzy postawili na te rozwiązania znajduje się wiele zakładów produkcyjnych należących do największych firm, jak również niewielkie przedsiębiorstwa.

Naprawa drukarki Zebra Wrocław

Porządne drukarki etykiet Zebra są o wiele wytrzymalsze niż konkurencyjne rozwiązania, ale nawet one potrafią ulec uszkodzeniu. Czasami wynika to z nieodpowiednich warunków pracy lub nadmiernej eksploatacji, a czasami z powodu błędu osoby odpowiedzialnej za drukowanie etykiet. Dla pracowników serwisu nie ma to jednak znaczenia, bo wieloletnie doświadczenie pozwala im szybko wykryć każdą usterkę i w krótkim czasie naprawić drukarkę. Po zaakceptowaniu przez klienta wyceny technicy od razu zabierają się za wymianę uszkodzonych części, skonfigurowanie urządzenia i wykonanie pozostałych prac, które są niezbędne do tego, aby dalsze drukowanie etykiet odbywało się bez jakichkolwiek problemów.

Sklep z drukarkami

Przy okazji przypominamy, że jeżeli jesteś zainteresowany zakupem drukarek Zebra, możesz skontaktować się ze wspomnianym dystrybutorem lub wysłać zapytanie bezpośrednio na nasz adres. Powołując się na nasz sklep internetowy otrzymasz dodatkowy rabat, co pozwoli ci obniżyć koszty związane z zakupem nowej drukarki, materiałów lub naprawy niesprawnego urządzenia.

Odpowiedz