Fabryka łożysk tocznych działająca w Polsce

Fabryka łożysk tocznych działająca w Polsce

Łożyska, za których produkcję odpowiada fabryka łożysk tocznych to elementy wielu maszyn przemysłowych i innych urządzeń, bez którego narzędzia te nie mogłyby odpowiednio funkcjonować.

 1. Popularna fabryka łożysk tocznych
 2. Dystrybutor łożysk tocznych
 3. Rodzaje łożysk tocznych

Dlatego warto zaopatrywać się w modele dostosowane do danej aplikacji i gwarantujące długą żywotność wraz z efektywnością. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretne łożysko, warto dowiedzieć się co nieco na temat samego producenta. Chociaż w dzisiejszej dobie technologia jest stale rozwijana, niekoniecznie każda firma idzie z duchem czasu, wymieniając narzędzia na swojej produkcji. Dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam najpopularniejsze i godne uwagi fabryki łożysk tocznych.

Popularna fabryka łożysk tocznych

Najpopularniejszą w Polsce fabryką łożysk tocznych jest Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik w skrócie FŁT. Założona została w 1938 roku i początkowo pracownicy zajmowali się produkowaniem amunicji. Musiało upłynąć aż 10 lat, by rozpoczęto produkcję łożysk. Jako najstarsza fabryka w Polsce, działająca po dziś dzień, cieszy się ogromną popularnością. W 2015 roku wprowadzono na rynek nowy znak towarowy – Polish Bearing Factory, w skrócie PBF.

Od samego początku firma stawiała na ciągły rozwój, dlatego łożyska FŁT są tak popularne. Wraz z rozwijającą się technologią oraz rosnącymi wymaganiami maszyn, oraz urządzeń wykorzystujących łożyska do efektywnej pracy, również i produkty ulegały stałym ulepszeniom. Przy produkcji producent wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, dzięki którym cały dostępny asortyment charakteryzuje się trwałością, skutecznością i niezawodnością. Ponadto cena łożysk tocznych FŁT-Kraśnik jest stosunkowo niska i sprawia, że towary są dostępne na każdą kieszeń.

Jako dystrybutor łożysk tocznych FŁT, dysponujemy bogatym asortymentem tej firmy. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim łożyska kulkowe, walcowe oraz stożkowe, okraszone logiem marki z Kraśnika. Możesz skorzystać również z dodatkowych filtrów, dzięki którym w szybki i prosty sposób zaoszczędzisz czas, zawężając pole poszukiwań. A jeśli masz problem z dobraniem odpowiedniego modelu, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. Gwarantujemy, że wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie!

Dystrybutor łożysk tocznych

Sprzedażą łożysk tocznych zajmujemy się od samego początku. Dzięki temu możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w tej branży! Sukcesywnie odpowiadając za zapotrzebowania naszych klientów, poszerzamy nasz asortyment i dziś jesteśmy w stanie zaoferować rozbudowaną ofertę, w której każdy zainteresowany znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Oprócz łożysk tocznych FŁT Kraśnik, dysponujemy między innymi łożyskami FAG, NSK, Natchi, Timken, NTN czy SKF. Ponadto asortyment obejmuje również tańsze odpowiedniki i modele od mniej znanych producentów, na przykład marki KOYO, INA, FKL, NPB, SPZ, Zwicker, CeramicSpeed czy Fersa. Jak widać, możliwości jest wiele. Zwracamy jednak szczególną uwagę na towary, dlatego współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami. Dla nas najważniejsza jest skuteczność oraz niezawodność. Wybierając produkt z naszej oferty, masz pewność, że dane łożysko liniowe spełni wszystkie Twoje oczekiwania oraz wymagania maszyny.

Rodzaje łożysk tocznych

Dziś w internetowej hurtowni Zaopatrzenie24 dostępne są następujące rodzaje łożysk:

 • łożyska hybrydowe
 • łożyska kulkowe
 • łożyska stożkowe
 • łożyska igiełkowe
 • łożyska baryłkowe
 • łożyska walcowe
 • łożyska do wrzecion
 • łożyska ślizgowe
 • łożyska samonastawne
 • łożyska liniowe

A także główki cięgieł, rolki toczne, oprawy oraz zespoły łożyskowe, narzędzia i akcesoria do łożysk. Możesz skorzystać zarówno z kuriera, który dostarczy zamówienie prosto pod wskazany adres, jak i z odbioru osobistego w naszym wrocławskim magazynie. Dostarczamy nasze rozwiązania do każdego miejsca w Polsce, bez względu na to, czy mieszkasz na Helu, czy w Zakopanem! Mamy również możliwość nadawania wysyłek za granicę.

Interesuje Cię tanie łożysko toczne, skuteczne i niezawodne? Koniecznie sprawdź naszą ofertę już dziś!

Odpowiedz