Gdzie naprawić drukarkę Zebra?

Gdzie naprawić drukarkę Zebra?

Drukarki to jedne z najpopularniejszych sprzętów w całej automatycznej identyfikacji i znajdują zastosowanie w różnych branżach. Jeżeli natomiast chodzi o to producenta, którego sprzęt cieszy się największym zaufaniem, zdecydowanie można wskazać drukarkę Zebra.

  1. Czy warto kupić drukarkę Zebra?
  2. Gdzie zamówić etykiety?
  3. Serwisowane modele drukarek

Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz drukarek do wysokonakładowego przygotowania etykiet, czy po prostu chcesz sporadycznie drukować pojedyncze naklejki w postaci kodów. Oferta Zebra jest na tyle zróżnicowana, że możesz kupić sprzęt do każdych zastosowań.

Czy warto kupić drukarkę Zebra?

Wybór firmy, która produkuje drukarki, ma duże znaczenie z kilku powodów. Stawiając na porządne rozwiązania, nie będziesz się musiał martwić nieplanowanymi przestojami. Dodatkowo drukarki Zebra możesz kupić w bardzo przystępnej cenie, szczególnie jeżeli skorzystasz z oferty dystrybutora tego sprzętu. Jedna z firm, która od lat działa w automatycznej identyfikacji ma siedzibę we Wrocławiu. Prowadzi ona również sprzedaż internetową, więc niezależnie od tego, w jakiej miejscowości planujesz drukować etykiety, możesz łatwo zamówić skanery, drukarki i pozostałe urządzenia Zebra. Podobnie jest z serwisem, który oferowany jest bezpośrednio na miejscu lub u klienta. Firma od drukarek zapewnia wsparcie związane z naprawami na wszystkie popularne marki autoid, a dodatkowo realizuje również naprawy pogwarancyjne.

Naprawa drukarek Zebra

Gdzie zamówić etykiety?

Jeżeli już wybrałeś dla siebie drukarkę, nie zapominaj o etykietach. Wszystkie drukarki marki Zebra produkowane są w taki sposób, aby wymiana etykiet oraz taśm była prosta i żeby można było ją błyskawicznie przeprowadzić w każdych warunkach. Sprawdź oryginalne etykiety do drukarek Zebra, które możesz zamówić u dystrybutora. Firma przyjmuje również zlecenia na druk etykiet, który realizowany jest na specjalistycznych drukarkach. Pozwala to uzyskać niższe ceny niż przy drukowaniu we własnym zakresie oraz skraca czas produkcji. Potwierdzają to opinie zadowolonych klientów, którzy potrzebowali stałych dostaw wielotysięcznych nakładów etykiet kolorowych. W przypadku zainteresowania tą usługą skontaktuj się z przedstawicielem dystrybutora drukarek Zebra i zamów niezobowiązującą wycenę. Jeżeli nie wiesz, z jakich etykiet korzystasz obecnie, możesz po prostu przesłać próbkę, a technik dopasuje takie, które będą z nimi idealnie zgodne.

Etykiety Zebra


INTERESUJE CIĘ SERWIS DRUKAREK?
 
WYŚLIJ ZAPYTANIE NA ADRES ZEBRA@ZAOPATRZENIE24.PL I SKORZYSTAJ Z NAJLEPSZYCH CEN!
 

Serwisowane modele drukarek

Pełną listę sprzętu, który możesz oddać od serwisu, znajdziesz na stronie wspomnianej firmy lub uzyskasz od jej przedstawiciela. Wśród naprawianych sprzętów znajdują się między innymi drukarki R110Xi4 - R12-80E-00003-R1, ZE50042-R0E0000Z, 105SLPLUS, 220Xi4 oraz wszystkie modele z rodziny Zebra ZT220.

Odpowiedz