Hurtownia przemysłowa we Wrocławiu

Hurtownia przemysłowa we Wrocławiu

Bogata oferta artykułów technicznych dla każdej branży przemysłowej i dla domu. Sprawdź, jakie rozwiązania oferuje hurtownia przemysłowa we Wrocławiu!

  1. Asortyment dla utrzymania ruchu
  2. Bezpieczeństwo w Twoim zakładzie pracy
  3. Czyściwa przemysłowe

Dostępny w Zaopatrzednie24 asortyment techniczny obejmuje wszystkie rozwiązania z zakresu utrzymania ruchu. Produkty dedykowane są zarówno biznesom, branżom przemysłowym, jak i do domowego użytku. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć interesującego Cię towaru lub potrzebujesz pomocy w wybraniu optymalnej opcji, koniecznie skontaktuj się z nami!

Asortyment dla utrzymania ruchu

Sklep techniczny Zaopatrzenie24 jako hurtownia łożysk oferuje swoim klientom szeroką gamę różnorodnych komponentów, dopasowanych do konkretnych aplikacji, warunków pracy i otoczenia. Dzięki tej różnorodności każdy klient znajdzie optymalne rozwiązanie dla siebie. Asortyment obejmuje między innymi łożyska kulkowe, igiełkowe, stożkowe, wałeczkowe, liniowe czy ślizgowe. Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania do ekstremalnych warunków, koniecznie sprawdź łożyska hybrydowe marki CeramicSpeed. Jest to innowacyjne rozwiązanie, w którym zastosowano elementy toczne wyprodukowane z nieprzewodzącego prądu azotku krzemu. Dzięki lżejszym i jednocześnie twardszym kulkom duńskiej marce udało się poprawić najważniejsze parametry i wydłużyć kilkukrotnie żywotność wspomnianych komponentów. Ponadto stanowią najlepsze rozwiązanie dla silników elektrycznych, maszyn i urządzeń pracujących przy obróbce materiałów czy dla branży spożywczej oraz chemicznej.

Poza łożyskami w internetowej hurtowni znajdziesz również inne produkty dedykowane dla działu utrzymania ruchu. Oferta obejmuje między innymi niezawodne pasy napędowe Optibelt, koła pasowe, wydajne sprzęgła KTR, tworzywa konstrukcyjne marki Ensinger, łańcuchy czy narzędzia techniczne. To tylko kilka kategorii produktów, które udostępnia hurtownia przemysłowa we Wrocławiu swoim klientom.

Bezpieczeństwo w Twoim zakładzie pracy

Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno swoim pracownikom, jak i mieniu. Na produktach kategorii BHP nie warto oszczędzać, a wręcz przeciwnie. Należy inwestować w produkty, które powinny znajdować się w danym miejscu pracy. W asortymencie internetowej hurtowni Zaopatrzenie24 znajdziesz między innymi alkomaty Alkohit, lustra magazynowe, lustra przemysłowe, artykuły HACCP, specjalistyczne noże, produkty do neutralizacji wycieków. Ponadto w ofercie dostępne są rozwiązania pierwszej pomocy, w tym również natryski awaryjne czy oczomyjki. Kategoria ta obejmuje także chemię czyszczącą w postaci kremów i past do rąk. Są to produkty skutecznie usuwające również ciężko zmywalne zabrudzenia i regenerujące uszkodzony naskórek.

Czyściwa przemysłowe

Poza bezpieczeństwem w zakładach pracy równie ważna jest higiena. Jeśli zależy Ci na szybkim i skutecznym czyszczeniu zabrudzonych powierzchni, koniecznie sprawdź rozwiązania marki Avatex. Wydajne czyściwa przemysłowe dostępne są w różnych seriach dedykowanych konkretnym branżom przemysłowym. W ofercie znajdziesz zarówno produkty dla branży samochodowej, jak i lakierniczej, farmaceutycznej, elektronicznej, poligraficznej, spożywczej czy ogólnie dla utrzymania ruchu. Asortyment obejmuje czyściwa włókninowe Avatex w konkurencyjnych cenach, dostarczane w rolkach, które wystarczają na bardzo długi czas. Produkty w zależności od serii mogą różnić się od siebie składem i strukturą. Pamiętaj, by sprawdzić poszczególne informacje. Czyściwo, które zostało wyprodukowane z myślą o zbieraniu większych zanieczyszczeń – na przykład resztek farby czy jedzenia – raczej nie sprawdzi się przy polerowaniu powierzchni przed lakierowaniem karoserii.

Odpowiedz