Inspiracje na prezent na Dzień Ojca 2019

Inspiracje na prezent na Dzień Ojca 2019

Dzień Ojca 2019 zbliża się wielkimi krokami, a Ty dalej nie masz pomysłu na prezent? Koniecznie sprawdź nasze propozycje!

  1. Alkomat Alkohit X3
  2. Alkomat Alkohit X8
  3. Latarka taktyczna Mactronic

Z okazji Dnia Ojca przygotowaliśmy atrakcyjną promocję dla naszych klientów - rabat: 10% po wpisaniu kodu #TATO (dostępny od 19.06 do 24.06 włącznie).

Prezent na dzień ojca 2019

Alkomat Alkohit X3

Najtańszy alkomat marki Alkohit to bardzo proste w obsłudze urządzenie, dedykowane raczej prywatnym zastosowaniom. Gwarantuje wiarygodne oraz precyzyjne wyniki. Model X3 to idealny produkt, który powinien znaleźć się w standardowym wyposażeniu każdego rozsądnego kierowcy.

Alkohit X3 wyposażony został w platynowy sensor elektrochemiczny, który zapewnia stabilny i przede wszystkim dokładny wynik badania. Ponadto odporny jest na różne czynniki, które w przypadku standardowych modeli mogą wpływać na ostateczny rezultat, a mianowicie na spożywany przed dokonaniem pomiaru pokarm, na wilgotność powietrza czy temperaturę – X3 reaguje tylko i wyłącznie na alkohol.

Platynowy sensor elektrochemiczny został zabezpieczony trwałą i odporną na uszkodzenia obudową, wyprodukowaną z wysokiej jakości materiałów. Alkomat X3 ma kilka wbudowanych, podstawowych funkcji – w tym opcję automatycznego wyłączania się po zakończonym badaniu (po 20 sek.), sygnalizację dźwiękową i sygnalizację związaną z rozładowaną baterią. Podświetlany wyświetlacz LCD gwarantuje doskonałą czytelność, szczególnie gdy przeprowadzamy pomiar w trudnych warunkach oświetleniowych. W pamięci zapisuje się aż 5 ostatnich wyników.

Produkt dostarczany jest w specjalnym case wraz z bateriami AAA, ustnikami (5 sztuk), kartą gwarancyjną i oczywiście instrukcją obsługi.

Alkomat Alkohit X8

Alkomat Alkohit X8 to idealna opcja dla kierowców, którzy poszukują urządzeń do indywidualnego zastosowania. Model ten jest lekki i poręczny. Dodatkowo gwarantuje bardzo prostą obsługę. Sercem alkomatu X8 jest platynowy sensor elektrochemiczny, zapewniający stabilny i precyzyjny wynik badania. Nie reaguje na spożyty wcześniej pokarm, temperaturę czy wilgotność powietrza. Ponadto zastosowano w nim odporną na uszkodzenia obudowę, wyprodukowaną z trwałych materiałów. Czterocyfrowy ekran LCD jest podświetlany, co pozwala na bezproblemowe odczytanie wyniku nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, na przykład po zmroku.

Model X8 ma kilka dodatkowych funkcji, w tym sygnalizację dźwiękową czy opcję, która wyłącza urządzenie 20 sekund po zakończonym badaniu. W przypadku słabego stanu baterii urządzenie niezwłocznie informuje o tym użytkownika, co pozwala na uniknięcie ewentualnego rozładowania się alkomatu w najmniej oczekiwanym momencie.

Alkomat dostarczany jest do klienta wraz z bateriami typu AAA, pięcioma sztukami ustników, instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną.

Latarka taktyczna Mactronic

Piękna pogoda za oknem zachęca do spędzania jak najwięcej czasu na dworze, również po zmroku, ponieważ noce są już na tyle ciepłe i można rzec, że nawet przyjemniejsze, niż upalne dni. W takim wypadku na pewno przyda się niezawodna latarka taktyczna, szczególnie model Black Eye marki Mactronic. Kompaktowy produkt charakteryzuje się mocnym strumieniem światła o mocy 420 lumenów i zasięgu 150m. Latarkę wyprodukowano z lotniczego aluminium, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Oferuje aż 5 trybów pracy, w tym 100%, 50% lub 10% mocy oraz opcję SOS i Strobo. Pojemność akumulatora wynosi 2200 mAh, co gwarantuje nawet kilkanaście godzin pracy urządzenia (przy 10% mocy jest to 15h, na trybie SOS czy Strobo po 10h).

Jeśli żaden z powyższych produktów nie przypadł Ci do gustu, koniecznie sprawdź naszą ofertę na inne modele. Ze względu na bardzo bogaty asortyment gwarantujemy, że znajdziesz optymalne rozwiązanie. W przypadku problemów z doborem skorzystaj z pomocy naszych specjalistów z Działu Obsługi Klienta.

Odpowiedz