Konferencja Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji

Konferencja Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji

Po raz kolejny sklep techniczny Zaopatrzenie24 objął patronat medialny! Tym razem przy Konferencji Technicznej „Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”, która odbędzie się już 10 kwietnia w Rumi niedaleko Gdyni!

  1. Konferencja Techniczna dla branży produkcyjnej
  2. W programie konferencji „Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji”
  3. Praktyczne Warsztaty Techniczne

Jest to doskonałe wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!

Konferencja Techniczna dla branży produkcyjnej

Konferencja zostanie poprowadzona przez ekspertów i specjalistów z takich firm jak BERNER Polska, Balluff, Elmark Automatyka czy ADEGIS. Dzięki prelekcjom dowiesz się, co zrobić, aby Twoja linia produkcyjna zawsze działała bezawaryjnie i efektywnie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja oraz szczegółowe informacje na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl.

Czujniki w miejscu pracy to dziś konieczność. Mają bogate zastosowanie, które zostanie przedstawione i omówione w trakcie konferencji. Głównym tematem będą czujniki zbliżeniowe i fotoelektryczne, które doskonale sprawdzają się do kontroli maszyn, systemy wizyjne, kamery termowizyjne, a także czujniki wielkości nieelektrycznych. Konferencja jest dedykowana dla osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę na temat najnowszych rozwiązań i możliwości czujników. To doskonała okazja dla pracowników z działów produkcyjnych, technicznych, a także dla osób z segmentu badań i rozwoju. Po konferencji każdy uczestnik odbiera Imienny Certyfikat poświadczający udział w wydarzeniu.

Termin i miejsce konferencji: 10.04.2019, Rumia k. Gdyni

W programie konferencji "Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji"

  • Prelekcje zaproszonych ekspertów;
  • Praktyczny warsztat „Przemysłowe przetwarzanie obrazu”;
  • Stoiska firm oferujących rozwiązania dla branży produkcyjnej;
  • Przerwy na kawę oraz ciepły poczęstunek;
  • Dostęp do bezpłatnej prasy branżowej

Praktyczne Warsztaty Techniczne

Dla zarejestrowanych uczestników, po części prelekcyjnej konferencji, przewidziane są również warsztaty „Przemysłowe przetwarzanie obrazu”. Osoby zainteresowane tematem będą miały możliwość wykonania praktycznych ćwiczeń z nowoczesnymi produktami wizyjnymi. Warunkiem wzięcia udziału w warsztacie jest zaznaczenie takiej informacji w formularzu, podczas rejestrowania się na konferencję.

Odpowiedz