Łożyska FAG - opinie klientów

Łożyska FAG - opinie klientów

Kupując dany produkt, często sprawdzamy opinie klientów. I kierując się sprawdzonymi ocenami, podejmujemy ostateczną decyzję. Zastanawiasz się, czy warto inwestować w łożyska FAG? Dziś opowiemy, czy cieszą się one powodzeniem wśród naszych klientów.

 1. FAG - producent łożysk
 2. Łożyska FAG - opinie klientów

Zanim przejdziemy do opinii klientów na temat łożysk FAG, powróćmy do krótkiej historii samej marki oraz asortymentu, jaki obecnie można znaleźć na rynku. W dalszej części wyróżnimy również najpopularniejsze FAG łożyska, po które najczęściej sięgają zainteresowani.

FAG - producent łożysk

FAG to jedna z najstarszych marek zajmująca się produkowaniem łożysk tocznych. Na rynku istnieje od 1883 roku. Mniej więcej wtedy Friedrich Fischer zaprojektował i wykonał maszynę do obróbki, która umożliwiła produkcję idealnie okrągłej stalowej kulki. Sukces ten miał ogromny wpływ na całą branżę łożysk. Elementy toczne w postaci całkowicie okrągłej kulki zaczęto wykorzystywać w komponentach. I dlatego uważa się markę FAG za pioniera branży łożyskowej.

W 2001 roku FAG został włączony do Schaeffler Group i razem z marką INA tworzy łożyska toczne w różnych konstrukcjach i wymiarach, przystosowane do wymagań każdej branży przemysłowej.

Łożyska FAG

Lista asortymentu, który produkuje marka FAG, jest bardzo obszerna. Standardowy katalog łożysk obejmuje następujące komponenty:

 • łożyska kulkowe
 • kulkowe wzdłużne
 • walcowe
 • walcowe wzdłużne
 • igiełkowe
 • kulkowe samonastawne
 • baryłkowe
 • stożkowe
 • kulkowe skośne wzdłużne
 • łożyska wieńcowe
 • rolki bieżne oraz dociskowe
 • łożyska specjalne

Dzięki bogatej ofercie każdy klient znajdzie optymalne i najbardziej dopasowane rozwiązanie do swoich potrzeb. Oczywiście jest także możliwość zaprojektowania łożyska pod zamówienie klienta.

Łożyska FAG - opinie klientów

Wśród naszych klientów łożyska FAG opinie mają bardzo dobre. I to zarówno tanie łożyska, jak i droższe rozwiązania, dlatego często polecamy rozwiązania marki FAG nowym zainteresowanym, którzy szukają dla swoich aplikacji niezawodnych i wytrzymałych komponentów.

Najpopularniejsze łożyska FAG

Klienci najchętniej sięgają po popularne łożyska kulkowe, które marka FAG produkuje z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół. W ofercie naszego sklepu można znaleźć modele wyposażone zarówno w ceramiczne kulki, jak i te wykonane ze stali łożyskowej. Ponadto dysponujemy łożyskami precyzyjnymi. Dedykuje się je szczególnie pracy we wrzecionach, wariantami samonastawnymi, izolowanymi, wahliwymi i oczywiście standardowymi.

Jako dystrybutor łożysk FAG jesteśmy w stanie zaoferować także wysokiej jakości zespoły łożyskowe, dlatego w asortymencie znajdziesz łożyska w oprawach kwadratowych, okrągłych, owalnych, a także rozwiązania stojące czy naciągowe. Zespoły łożyskowe są gotowymi do zabudowy produktami, które świetnie sprawdzą się szczególnie w mocno zapylonych miejscach. Obudowy traktowane są jako dodatkowa ochrona dla łożysk, zabezpieczająca środek smarny przed zanieczyszczeniami i ciałami obcymi.

Odpowiedz