Największy wybór sprzęgieł i łożysk – mamy już ponad 60 000 produktów!

Największy wybór sprzęgieł i łożysk

Chociaż od startu naszego sklepu internetowego minął dopiero rok, przekroczyliśmy już 60 000 produktów dostępnych w naszej stałej ofercie.

Są to przede wszystkim łożyska, sprzęgła, pasy napędowe i tworzywa, ale nasza oferta obejmuje również takie artykuły jak maski antysmogowe, opaski zaciskowe, lampy do stref wybuchowych, blokady elektryczne i wiele innych.

Opinie o Zaopatrzenie24

Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzyli nas klienci indywidualni oraz firmy, szczególnie że duża część osób dokonujących zakupów w naszym sklepie regularnie powraca z kolejnymi zamówieniami. Dotyczy to również klientów z Białorusi, Ukrainy, Anglii oraz wielu innych krajów, do których regularnie wysyłamy zamówienie paczki.

Zarabiaj na sprzedaży łożysk

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która na tak dużą skalę oferuje możliwość zarabiania na asortymencie technicznym każdemu właścicielowi bloga, strony internetowej, kanału na YouTube lub innych witryn – co ważne, aby dołączyć do Programu Partnerskiego Zaopatrzenie24 nie trzeba posiadać własnej działalności gospodarczej. Wszystkie szczegóły dostępne są w zakładce Program Partnerski.

2 wypowiedzi o “Największy wybór sprzęgieł i łożysk – mamy już ponad 60 000 produktów!”

Odpowiedz