Pasy klinowe do maszyn rolniczych

pasy-klinowe-rolnicze

Żniwa zbliżają się wielkimi krokami, a Ty jeszcze nie zdążyłeś odkurzyć swojego kombajnu? Potrzebujesz nowego paska klinowego do swojej maszyny?

A może nie wiesz, który model będzie dla Ciebie odpowiedni? Nie ma problemu, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży, a wspólnie dobierzemy najbardziej odpowiedni pas jezdny bizon lub inny pasujący model!

W naszym sklepie znajdziesz bogatą i rozbudowaną ofertę. Proponujemy głównie paski klinowe do maszyn rolniczych niemieckiej marki Optibelt. Dysponujemy modelami klasycznymi, uzębionymi, wąskoprofilowymi oraz szerokoprofilowymi. Są to pasy klinowe bizon jedno- lub dwustronne i wielorowkowe o takich oznaczeniach jak PJ, PK, PL, PM.

Aby właściwie dobrać pasek klinowy najprościej jest wpisać numer oryginału w wyszukiwarce naszego sklepu internetowego. Ewentualnie można zerknąć do katalogu pasów rolniczych Optibelt, gdzie bez problemu można znaleźć oznaczenie pasującego pasa.

Cała ta czynność wydaje się prosta, ale czasami może sprawić problemy. W tym przypadku zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy na pewno pomogą dobrać najbardziej odpowiednie pasy rolnicze i odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania. W takim przypadku zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub przez czat.

4 wypowiedzi o “Pasy klinowe do maszyn rolniczych”

Odpowiedz