Sprzęgła mieszkowe KTR – niemiecka jakość w dobrej cenie

Sprzęgła mieszkowe KTR – niemiecka jakość w dobrej cenie

Interesując Cię tanie sprzęgła, ale tylko sprawdzone i niezawodne? Koniecznie sprawdź sprzęgła mieszkowe KTR – niemiecka jakość w dobrej cenie tylko w Zaopatrzenie24!

  1. Niemiecka firma KTR
  2. Niemieckie sprzęgła mieszkowe KTR - oferta
  3. Najpopularniejsze sprzęgła w naszym sklepie

Rzadko kiedy można znaleźć produkty, które przy niskiej cenie charakteryzują się świetnymi parametrami. Ale w naszej hurtowni Zaopatrzenie24 to nie problem! Oprócz korzystnych cen oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone produkty. Składając u nas zamówienie, masz pewność, że otrzymasz kompletny, skuteczny i niezawodny towar.

Niemiecka firma KTR

Niemiecka firma KTR powstała kilkadziesiąt lat temu. W 1959 roku wyprodukowano pierwszy wyrób. Natomiast popularne dziś sprzęgło ROTEX producent opracował już w 1967 roku. Dewizą firmy od samego początku jest wysoka jakość, dlatego każdy jej produkt charakteryzuje się niezwykłą wyjątkowością i efektywnością. Technologia stale się rozwija, a w odpowiedzi również oferta KTR. Coraz nowsze produkty są za każdym razem udoskonalane. Nasi klienci często sięgają po rozwiązania marki KTR, szczególnie że mogą uzyskać wysoką jakość w naprawdę atrakcyjnej cenie!

Niemieckie sprzęgła mieszkowe KTR – oferta

Dostępne w sklepie internetowym Zaopatrzenie24 niemieckie sprzęgła w głównej mierze pochodzą od producenta KTR. Warto mieć na uwadze, że to właśnie produkty tej marki zrewolucjonizowały całą branżę przemysłową. Do najpopularniejszych modeli należą przede wszystkim sprzęgła ROTEX, RADEX, POLY, GEARex czy MINEX. Ale na tym nie kończy się nasza oferta, ponieważ dysponujemy także specjalnymi łącznikami, tulejami czy piastami, również marki KTR.

Najpopularniejsze sprzęgła w naszym sklepie

Najpopularniejsze sprzęgła w naszym sklepie to zdecydowanie modele skrętnie elastyczne – kłowe i mieszkowe. Wysokiej jakości sprzęgła kłowe ROTEX oraz ROTEX GS charakteryzują się doskonałymi parametrami, niezawodnością oraz skutecznością. Nazwa tego modelu związana jest z konstrukcją – sprzęgło wyposażone jest w kły, znajdujące się na przystających połówkach. Budowa ta wpływa korzystnie między innymi na redukcję drgań oraz udarów, które mogą występować przy pracy. Odpowiednio zaokrąglone zęby świetnie radzą sobie z naciskiem na krawędzie przy braku osiowości wałów.

Drugim, równie popularnym sprzęgłem wśród naszych klientów, jest sprzęgło mieszkowe KTR. W ofercie niemieckiej firmy są to produkty o nazwie Tooflex. To nic innego jak sprzęgło wyposażone w 6-cio sekcyjny mieszek, który doskonale radzi sobie z kompensacją odchyłek kątowych, osiowych oraz promieniowych. Konstrukcja zapewnia wysoki poziom sztywności, a także minimalny moment w przypadku bezwładności. Model Tooflex dostępny jest w aż 12 rozmiarach, a zakres przenoszenia momentów obrotowych wynosi od 1 do 600 Nm. Wysokiej jakości sprzęgło mieszkowe Tooflex stworzone jest z metalu. Dzięki temu doskonale radzi sobie w trudnych warunkach pracy i jest odporny na zmęczenie matriału, szczególnie gdy temperatura wynosi maksymalnie 200 stopni Celsjusza.

Szczegółowe informacje na temat konkretnego rodzaju sprzęgła znajdziesz bezpośrednio pod wybranym produktem. Jeśli masz dodatkowe pytania lub szukasz pomocy przy dobraniu odpowiedniego modelu, koniecznie skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Odpowiedz