Technika liniowa - oferta na prowadnice liniowe

Technika liniowa - oferta na prowadnice liniowe

Technika liniowa na bieżąco rozwijana przez renomowanych producentów, jest coraz częściej wykorzystywana w wielu aplikacjach. Sprawdź korzyści, jakie dają prowadnice liniowe.

 1. Technika liniowa w przemyśle
 2. Rozwiązania marki Hiwin - prowadnice liniowe
 3. Oferta dostępna w Zaopatrzenie24

Technika liniowa jest świetnym rozwiązaniem przede wszystkim wtedy, gdy potrzebujemy precyzyjności i płynności w ruchu liniowym. Wystarczy dobrać odpowiednie elementy, by cieszyć się efektywnością.

Technika liniowa w przemyśle

Technika liniowa do przemieszczeń wzdłużnych wykorzystuje system złożony z prowadnicy i wózka lub z łożyska i wałków prowadzących. Duża ilość komponentów różnego rodzaju daje wiele możliwości w przypadku zastosowania techniki liniowej. W przemyśle technika liniowa jest najczęściej wykorzystywana do transportowania, sortowania czy pakowania produktów. Rozwiązanie to gwarantuje nie tylko precyzję, ale i efektywność, dlatego tak chętnie stosowane są tanie prowadnice liniowe wraz z wózkami czy wysokiej jakości łożyska liniowe z wałkami prowadzącymi.

Rozwiązania marki Hiwin - prowadnice liniowe

Hiwin to producent, który od wielu lat zajmuje się produkowaniem rozwiązań z działu techniki liniowej. Stale rozwija swój asortyment, dostosowując komponenty do coraz bardziej wymagających aplikacji i trudnych warunków otoczenia. Ofert marki jest bardzo obszerna i obejmuje przede wszystkim wysokiej jakości prowadnice liniowe w różnych wariantach – na przykład wersje wąskie, szerokie, z kołnierzem, mocowane z góry czy z dołu, modele miniaturowe, płaskie, wałeczkowe. Dzięki tej różnorodności każdy klient jest w stanie znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Hiwin to nie tylko wysokiej jakości prowadnica liniowa, ponieważ asortyment składa się także z innych produktów. W ofercie można znaleźć również:

 • mechanizmy śrubowo-toczne
 • systemy wieloosiowe
 • stoły obrotowe wraz z modelami uchylnymi
 • osie liniowe
 • silniki
 • siłowniki elektryczne
 • roboty przemysłowe
 • akcesoria

Oferta dostępna w Zaopatrzenie24

W naszej internetowej hurtowni technicznej znajdziesz bogatą ofertę komponentów z zakresu techniki liniowej. Dysponujemy zarówno tulejkami, łożyskami, jak i wałkami oraz prowadnicami. Największą popularnością cieszą się oczywiście wózki liniowe. Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki czemu proponujemy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Interesują Cię tanie wózki liniowe Hiwin? A może łożyska liniowe Rexroth lub inne elementy marki Ina czy NSK? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. A w przypadku problemów z dobraniem optymalnych rozwiązań skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Odpowiedz