Węże przemysłowe Masterflex

Węże przemysłowe Masterflex

Oferta naszej internetowej hurtowni technicznej została wzbogacona o ponad dwa tysiące węży przemysłowych.

W celu ułatwienia zakupów, wspomniany asortyment podzielony został na trzy główne kategorie: węże ssawno-tłoczne, obejmy i ssawki oraz mufy i kołnierze. Ze względu na specyfikę tych węży oraz częste kłopoty z dobraniem najlepszego rozwiązania do aplikacji przewidzianych przez Klientów, pracownicy naszego działu technicznego zawsze służą pomocą w zakupach.

Popularne węże ssawno tłoczne

Oferta węży ssawno tłocznych została opracowana w taki sposób, aby spełnić wszystkie potrzeby Klientów, niezależnie od branży, w której prowadzą działalność. Znajdą tu oni między innymi węże techniczne do przemysłu drzewnego, węże charakteryzujące się odpornością na drobnoustroje, rozwiązania wykorzystywane przy klimatyzatorach oraz węże z certyfikatami do kontaktu z żywnością.

Jak dobrać węże przemysłowe?

Oferowane przez nas węże Masterflex sprzedawane są na metry. Dzięki temu można dobrać je idealnie do swoich potrzeb bez potrzeby ponoszenia kosztów nadwyżek. Niskie koszty dostawy (a w przypadku większych zamówień darmowa wysyłka) oraz szybkie terminy realizacji to nasze największe atuty.

Węże firmy Masterflex

Producent węży przemysłowych Masterflex działa na polskim rynku już od kilkunastu lat, a z jego rozwiązań korzystają największe zakłady na całym świecie. Jako dystrybutor zapewniamy najlepsze ceny na cały asortyment węzy przemysłowych, niezależnie od materiałów wykorzystanych do ich produkcji (między innymi Silikon, Viton, Kapton, PCW oraz Santopren) oraz wartości zamówienia.

2 wypowiedzi o “Węże przemysłowe Masterflex”

  • Filip Z.

    Od paru dni szukam węży i nigdzie nie znalazłem tak dużej oferty jak u was :-) szybki czas realizacji, węze są już w mojej firmie zainstalowane przez fachowców. Dzięki wielkie! Na pewno jeszcze skorzystam z waszego sklepu, bo widziałem dużo interesujących mnie rzeczy. A o Masterflex wyczytałem same dobre rzeczy, mam nadzieję, że i u mnie się sprawdzą ;-)

  • Ciekawa strona. Z niecierpliwoscia czekam na nastepny artykul

Odpowiedz