Subskrybuj kanał RSS

PRODUKTY BHP

Oferta produktów BHP

Dział BHP w naszym sklepie powstał z myślą o dużych zakładach, firmach, a także klientach indywidualnych. Dostępne są zarówno produkty służące do utrzymania czystości i porządku, jak i asortyment związany z bezpieczeństwem pracowników.

 1. Alkomaty i narkotesty
 2. Lustra przemysłowe i magazynowe
 3. Czyściwa
 4. Blokady i ograniczniki
 5. Noże
 6. Produkty HACCP
 7. Pierwsza pomoc
 8. Neutralizacja wycieków
 9. Chemia czyszcząca
 10. Maski antysmogowe

Higiena, jak i bezpieczeństwo to dwa aspekty, których pod żadnym pozorem nie można ignorować w miejscu pracy. Dlatego warto zaopatrywać się w produkty, które pomogą usprawnić oba segmenty. U nas znajdziesz kompleksową ofertę artykułów BHP. Koniecznie sprawdź nasze propozycje już dziś.

Alkomaty i narkotesty

Alkomaty to urządzenia do badania trzeźwości i wcale nie muszą być wykorzystywane tylko i wyłącznie przez policję czy inne służby mundurowe. Dostępne w naszym sklepie modele doskonale sprawdzą się zarówno dla klientów indywidualnych, jak i do przeprowadzania testów w każdym miejscu pracy! Praktycznie każdy alkomat z naszej listy ma możliwość wykorzystywania nasadek lejkowych wielokrotnego użytku, co pozwala na badanie większej ilości osób w krótkim czasie, bez konieczności zmieniania za każdym razem ustnika. Najpopularniejsze modele należą do marki Alkohit. Tu jakość idzie w parze z ceną. Dlatego, jeśli interesuje Cię tani alkomat alkohit X8, gwarantujący precyzyjne i stabilne wyniki, koniecznie sprawdź nasze propozycje. Oferta obejmuje alkomaty elektrochemiczne, półprzewodnikowe, dowodowe i akcesoria.

Lustra przemysłowe i magazynowe

Lustra przemysłowe i magazynowe to produkty, które poprawią jakość bezpieczeństwa w Twojej firmie. Zaproponowane przez nas modele marki Vialux to nietłukące się lustra, które doskonale sprawdzą się w magazynach, na basenach, lotniskach, fabrykach i sklepach różnego rodzaju. Charakteryzują się przede wszystkim doskonałą odpornością na negatywne warunki atmosferyczne, a także są wytrzymałe w przypadku wstrząsów czy uderzeń. Oferta hurtowni Zaopatrzenie24 obejmuje między innymi lustra sklepowe, drogowe, magazynowe, przemysłowe, kontrolne i wielofunkcyjne.

Czyściwa

Czyściwa specjalistyczne to idealne rozwiązanie, wspomagające utrzymanie higieny w miejscu pracy. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się czyściwa przemysłowe Avatex, po które sięgają również często klienci indywidualni. Asortyment obejmuje produkty dedykowane między innymi branży spożywczej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, lotniczej, elektronicznej czy związanej z poligrafią. Dostępne czyściwa włókninowe podzieliliśmy na kilka kategorii, aby przyspieszyć i zawęzić poszukiwania. I tym samym dysponujemy produktami do czyszczenia maszyn, urządzeń, polerowania czy odtłuszczania powierzchni, a także do zbierania oleju oraz farb. Zdecydowanym atutem czyściw Avatex jest możliwość wykorzystywania ich zarówno na sucho, jak i mokro. W ofercie dostępne są również ściereczki nasączone i akcesoria, takie jak wieszaki czy stojaki na czyściwo.

Blokady i ograniczniki

W przypadku wydzielania danej przestrzeni najlepszym rozwiązaniem są ograniczniki oraz blokady. Kategoria ta obejmuje produkty, które sprawdzą się między innymi w zabezpieczaniu miejsc na parkingu, drzewa czy chodnik. Asortyment podzieliliśmy między innymi na ogrodzenia, bariery, progi zwalniające, blokady, ograniczniki parkingowe, rozwiązania dla palących, a także mosty kablowe i odbojnice. Produkty tego rodzaju mają za zadanie oczywiście zwiększyć poziom bezpieczeństwa w danym miejscu. Różnorodność oferty sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie wszystko, czego potrzebuje w jednym miejscu.

Noże

Noże bezpieczne i noże ratownicze to specjalne narzędzia, gwarantujące skuteczność. W przypadku pierwszego produktu ryzyko skaleczenia się w jakikolwiek sposób jest równe zeru. Producenci dbają o to, by sama konstrukcja to uniemożliwiała. Natomiast noże ratownicze to produkty bezpieczeństwa, które sprawdzą się przede wszystkim w nagłych przypadkach – na przykład przy wypadku samochodowym. Bez problemu poradzą sobie z przecięciem pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu będziesz mógł wyciągnąć ofiarę. W asortymencie tego rodzaju liczy się każdy szczegół. Dlatego zawsze warto wybierać produkty sprawdzone, by mieć pewność, że będą trwałe i niezawodne.

Produkty HACCP

Dostępne w naszym sklepie produkty HACCP to narzędzia spełniające normy systemu Hazard Analysis and Critical Control Points (Analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli). System ten pomaga w identyfikacji zagrożeń chemicznych czy biologicznych, które mogą występować na przykład w branży spożywczej i które stanowią ryzyko dla zdrowia pracowników, jak i innych ludzi, korzystających z usług danej firmy. Kategoria ta obejmuje noże wykrywalne, nożyczki, markery, długopisy, opaski zaciskowe czy rękawiczki winylowe. Poza tym, że cały asortyment spełnia normy HACCP, to jeszcze charakteryzuje się bardzo dobrą jakością oraz niską ceną.

Pierwsza pomoc

Jeśli poszukujesz produktów pierwszej pomocy, w naszym sklepie znajdziesz rozbudowaną ofertę, która pomoże Ci zapewnić bezpieczeństwo wszystkich Twoich pracowników. Dysponujemy zarówno skutecznymi roztworami do płukania oczu, jak i wysokiej jakości natryskami awaryjnymi, plastrami czy opatrunkami. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim tam, gdzie istnieje wysoki stopień zagrożenia. Odpowiednio dobrany asortyment z tego segmentu pozwoli na natychmiastowe usunięcie owego zagrożenia, dlatego warto wybrać odpowiedne do sytuacji rozwiązania.

Neutralizacja wycieków

Bogata oferta produktów związanych z neutralizacją wycieków tylko w Zaopatrzenie24. Dysponujemy różnego rodzaju pojemnikami, sorbentami sypkimi, materiałowymi, wannami wychwytowymi, ogranicznikami rozlewu czy specjalnymi osłonami studzienek. Są to produkty, które znajdą zastosowanie w każdej gałęzi przemysłowej. Gwarantują nie tylko bezpieczeństwo pracownikom, ale także doskonalą ochronę dla środowiska naturalnego. Dobierając odpowiedni asortyment, możesz bez problemu magazynować niebezpieczne substancje, odpady i inne materiały.

Chemia czyszcząca

W wielu branżach przemysłowych, w których skóra pracownika ma kontakt z jakimiś substancjami pozostawiającymi ślady na przykład na rękach, zabrudzenia te ciężko usunąć standardowym mydłem w kostce. W odpowiedzi na ten problem powstały specjalne preparaty, nie tylko czyszczące, ale i regenerujące naskórek. W naszej ofercie dostępne są półpłynne i stałe pasty, kremy ochronne oraz pielęgnacyjne balsamy. Dzięki temu smar czy zaschnięta farba na skórze nie powinna stanowić już żadnego problemu!

Maski antysmogowe

Maski antysmogowe to nowość w sklepach technicznych i przemysłowych, jednakże odpowiadając na zapotrzebowania naszych klientów, postanowiliśmy dodać je do oferty. Zależy nam na wysokiej jakości i stosunkowo przystępnej cenie, dlatego też proponujemy rozwiązania, jakie daje firma RZ Mask. Maski antysmogowe oraz przeciwpyłowe RZ Mask to połączenie efektywności z efektownością. Na polskim rynku ciężko znaleźć bardziej designerskie produkty tego rodzaju! Jeśli szukasz masek, które nie tylko spełnią Twoje oczekiwania, ale również będą odznaczały się oryginalnym wyglądem, mamy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Jeśli nie możesz znaleźć interesującego Cię produktu lub nie wiesz, który model z danego asortymentu będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gwarantujemy profesjonalną i rzetelną pomoc.

 1. ALKOMATY I NARKOTESTY
 2. LUSTRA
 3. CZYŚCIWA
 4. BLOKADY I OGRANICZNIKI
 5. NOŻE
 6. PRODUKTY HACCP
 7. PIERWSZA POMOC
 8. NEUTRALIZACJA WYCIEKÓW
 9. INNE
 10. CHEMIA CZYSZCZĄCA