NARKOTESTY

Narkotesty to idealne produkty, badające obecność narkotyków w ciele danej osoby. W zależności od produktu, jakim dysponujemy, do przeprowadzenia badania potrzebujemy śliny lub moczu badanego. Narkotesty są świetne do potrzeb indywidualnych i wstępnych badań. Ze względu na ogromną ich ilość na rynku, warto nieco zgłębić temat i wybrać najbardziej odpowiadający nam produkt.

Na tę chwilę w sklepie Zaopatrzenie24 dysponujemy jedynie testem narkotykowym Oral View. To precyzyjne i czułe rozwiązanie dla każdego. Aby przeprowadzić badanie, potrzebujemy nieco śliny badanego. Wynik pojawia się już po paru minutach. Narkotest Oral View to jednorazowy produkt, który wykrywa aż dziewięć różnego rodzaju narkotyków:

amfetaminę, metaamfetaminę, kokainę, extasy, metadon, opiaty, benzodiazepiny, THC, fenycyklidynę.

Narkotesty tego rodzaju są często wykorzystywane również w miejscach pracy, w instytucjach publicznych i innych branżach. Jeśli szukasz odpowiedniego produktu do Twojej firmy, test narkotykowy Oral View spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zalecane są między innymi dla szkół, służb mundurowych, medycyny pracy, a także małych czy większych firm.

Ustaw kierunek malejący
 1. Test narkotykowy ORAL-VIEW 9w1 FITnarko

  Test narkotykowy ORAL-VIEW 9w1 FITnarko

  Kod produktu: alkooral-view

  Wysyłka: na zamówienie

  Normalna cena: 80,00 zł

  Cena promocyjna: Cena netto: 64,81 zł Cena brutto: 69,99 zł

  Do schowka

Ustaw kierunek malejący