• Tysiące produktów
  • Ponad 20 lat na rynku
  • Darmowa wysyłka od 600 zł
Dlaczego warto kupić progi zwalniające z mostem kablowym? 0
Dlaczego warto kupić progi zwalniające z mostem kablowym?

Dlaczego warto kupić progi zwalniające z mostem kablowym? Gdzie właściwie stosuje się rozwiązania tego rodzaju? Dziś odpowiemy na to pytanie, polecając również markę, której produkty tego zakresu cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Zapraszamy!

 

  1. Po co stosuje się progi zwalniające w przemyśle?
  2. Progi zwalniające marki Procity

 

Progi zwalniające to elementy, które spotykamy na parkingach, drogach dojazdowych czy osiedlowych. Nie są to jednak jedyne miejsca, gdzie znajdują zastosowanie. Otóż okazuje się, że progi zwalniające montuje się także w miejscach pracy. Szczególnie na dużej przestrzeni, po której pracownicy poruszają się — na przykład — wózkami widłowymi. Dlaczego warto stosować progi zwalniające w miejscach pracy? Na pytanie odpowiadamy w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury już teraz.

 

progi zwalniające Wrocław

 

Po co stosuje się progi zwalniające w przemyśle?

Standardowe progi zwalniające to produkty, dzięki którym jesteśmy w stanie w danym miejscu zagwarantować większy poziom bezpieczeństwa. Stosuje się je nie tylko na parkingach, ale przede wszystkim na drogach dojazdowych czy osiedlowych. Rozwiązania tego rodzaju sprawdzą się także na drogach wewnętrznych — na przykład w magazynie. Szczególnie tam, gdzie należy zachować szczególną ostrożność, by nie doszło do poważnego wypadku. Progi zwalniające wymagają na kierującym zmniejszenie prędkości, co skutecznie minimalizuje ryzyko wystąpienia kolizji.

Na rynku możesz znaleźć także progi zwalniające z konstrukcją umożliwiające ukrywanie przewodów i kabli. I to tego rodzaju komponenty najczęściej wykorzystuje się w miejscach pracy — na przykład we wspomnianych powierzchniach magazynowych.

 

Progi zwalniające marki Procity

Jeśli jesteś zainteresowany programi zwalniającymi, koniecznie sprawdź dostępne w naszej hurtowni rozwiązania Procity. Ogólnie w ofercie marki znajdziesz produkty w różnych wymiarach oraz kształtach. To umożliwia samodzielne dobranie i złożenie poszczególnych części i tym samym dostosowanie progu zwalniającego do potrzeb klienta i do przestrzeni. Standardowy próg zwalniający powinien składać się oczywiście z centralnego modułu i elementów skrajnych. Do najpopularniejszych rozwiązań zalicza się części w kolorze czarnym i żółtym.

W naszej ofercie znajdziesz również próg zwalniający typu wyspowego w kolorze czerwonym. Warto pamiętać, że stosowanie barw naprzemiennie daje gwarancję lepszej widoczności takiego progu.

Progi zwalniające marki Procity to elementy, które produkuje się najczęściej z wysokiej jakości kauczuku. Dostępne są także rozwiązania wyposażone w specjalny most kablowy. Dzięki temu możemy ukryć przewody tam, gdzie przecinają drogę, po której poruszają się pojazdy — na przykład wspomniane już kilkakrotnie wózki widłowe. Elementy z mostem kablowym poleca się również branży budowlanej. Modele te znajdą zastosowanie na każdym placu budowy.

W asortymencie Zaopatrzenie24 znajdziesz zarówno standardowe progi zwalniające o wysokości 50 mm, jak i wyższe — 70 mm — komponenty, wyposażone w most kablowy. Niniejsze komponenty montuje się za pomocą śrub, które nie są dostępne w zestawie. Należy zatem je dokupić osobno. Pamiętaj, że każdy próg zwalniający musi być zainstalowany tylko i wyłącznie w dozwolonym miejscu i zgodnie z wszelkimi przepisami.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium