• Tysiące produktów
  • Ponad 20 lat na rynku
  • Darmowa wysyłka od 600 zł
O firmie

Chociaż oficjalny start naszego sklepu Zaopatrzenie24.pl miał miejsce w drugiej połowie 2017 roku, to jeżeli chodzi o handel, możemy się pochwalić dużo większym doświadczeniem.

Jako firma Sped Sp. J. – znana również jako Hurtownia Techniczna Sped – od ponad dwudziestu lat obsługujemy zarówno klientów detalicznych, jak i największe firmy z Polski oraz zagranicy. Od samego początku specjalizowaliśmy się w asortymencie związanym z utrzymaniem ruchu, a w szczególności w pasach klinowych, łożyskach i sprzęgłach.

Z czasem jednak potrzeby naszych klientów zaczęły rosnąć, a my postanowiliśmy wyjść im naprzeciw. Stopniowo poszerzaliśmy więc ofertę o wszelkiego rodzaju chemię techniczną, następnie zbudowaliśmy dział specjalizujący się w Automatycznej Identyfikacji (oferujący między innymi drukarki etykiet i materiały eksploatacyjne, skanery, terminale oraz serwis drukarek). W niedługim czasie postanowiliśmy również rozbudować nasz bogato zaopatrzony magazyn o Czyściwa Specjalistyczne oraz rozwiązania z zakresu Innowacyjnych Technologii, dzięki czemu możemy w sposób kompleksowy obsługiwać wszystkich naszych klientów. Tak powstała Grupa Sped, której odwiedzony przez Ciebie sklep jest najmłodszym, ale na pewno nie ostatnim projektem.

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym, masz zatem gwarancję, że jego obsługa zajmą się osoby, które naprawdę lubią swoją pracę i doskonale znają się na sprzedawanym asortymencie, dzięki czemu dołożą wszelkich starań, żebyś był zadowolony z zakupu.

Nasza firma zebrała większość możliwych wyróżnień i nagród, od Gazel Biznesu po Diamenty Forbesa, dlatego też pomimo krótkiej – jak na razie – historii sklepu internetowego Zaopatrzenie24 możesz być pewien, że każde zamówienie zostanie zrealizowane w najszybszym możliwym terminie w sposób rzetelny i zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Chcesz podzielić się uwagami związanymi z naszym sklepem internetowym lub uważasz, że moglibyśmy coś poprawić? Będziemy wdzięczni za każdą wskazówkę! Możesz ją przesłać przez formularz dostępny w zakładce Kontakt lub przekazać nam osobiście przy pysznej kawie podczas wizyty w naszej siedzibie we Wrocławiu.

Aktualności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium