• Tysiące produktów
  • Ponad 20 lat na rynku
  • Darmowa wysyłka od 600 zł
Jaki pojemnik na odpady olejowe? 0
Jaki pojemnik na odpady olejowe?

Zastanawiasz się, jaki pojemnik na odpady olejowe sprawdzi się w Twoim miejscu pracy? Sprawdź rozwiązania marki Justrite, które znajdziesz w ofercie na Zaopatrzenie24.

 

  1. Historia firmy Justrite
  2. Czym są pojemniki na odpady olejowe?

 

Szukasz rozwiązań, dzięki którym skutecznie zabezpieczysz niebezpieczne substancje, w tym palne lub grożące skażeniem środowiska ciecze? Nie jesteś pewny, jakie produkty sprawdzą się w tej sytuacji najlepiej? Na rynku aktualnie możesz znaleźć odpowiednio przystosowane pojemniki czy wanny wychwytowe. Warto zwrócić uwagę także na szafy, w których bezpiecznie można przechowywać wszelkie substancje niebezpieczne czy popielnice. Jeśli interesują Cię skuteczne i niezawodne rozwiązania, sprawdź koniecznie produkty marki Justrite. W ofercie Zaopatrzenie24 znajdziesz między innymi specjalne pojemniki na olejowe odpady.

 

pojemnik na odpady olejowe

 

Historia firmy Justrite

Początkowo marka Justrite zajmowała się produkcją górniczych lamp oraz poduszek, w których można było bezpiecznie przechowywać naftę. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów zaczęto wprowadzać do oferty nowe rozwiązania, między innymi produkty, których celem było zagwarantowanie bezpieczeństwa, a także zmniejszenie ryzyka wybuchu pożaru. I od tego właśnie rozpoczęła się działalność marki związana z obsługą niebezpiecznych substancji. Dziś w asortymencie można znaleźć między innymi produkty przeznaczone do magazynowania.

Markę Justrite uważa się za jedną z najpopularniejszych firm na całym świecie. Producenta wspierają przedsiębiorstwa na każdym kontynencie, również te zajmujące się ochroną środowiska. Bogata oferta obejmuje między innymi pojemniki, szafy, wanny wychwytowe czy popielnice. Produkty skutecznie zabezpieczają ciecze przed wypłynięciem, zmniejszając jednocześnie ryzyko pożaru czy skażenia środowiska.

 

Czym są pojemniki na odpady olejowe?

Popularne pojemniki na odpady olejowe to rozwiązania, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie różnego rodzaju produktów. Mowa tutaj między innymi o ścierkach czy szmatach nasączonych niebezpiecznymi substancjami, w tym rozpuszczalnikami czy oleistymi cieczami. Pojemniki na odpady olejowe chronią przede wszystkim pracowników i środowisko przed wybuchem, pożarem, a także skażeniem — na przykład wód gruntowych.

W ofercie Zaopatrzenie24 znajdziesz zarówno metalowe pojemniki tłokowe, jak i standardowe rozwiązania do przechowywania, w tym także produkty ze stopką. Okrągła budowa w połączeniu z wypukłym dnem gwarantuje świetną cyrkulację powietrza. Konstrukcja ta wpływa także korzystnie na wilgoć, zmniejszając jej poziom. Pojemniki na odpady olejowe charakteryzują się świetną odpornością na chemię, otarcia oraz korozję. Produkuje się je w wyraźnych kolorach — głównie w czerwonej ostrzegawczej barwie i żółtym odcieniu — by były widoczne z większej odległości.

Pojemniki tłokowe umożliwiają szybkie i łatwe nasączenie tkanin. Dzięki mosiężnej pompce możemy bez problemu napełnić miseczkę interesującą nas ilością płynu, w którym następnie moczymy ścierkę. Jeśli niefortunnie napełnimy miseczkę zbyt dużą ilością danego roztworu, nadmiar automatycznie spłynie do pojemnika. Natomiast pojemniki Justrite służą do przechowywania i usuwania nasączonych już tkanin, które należy odpowiednio zabezpieczyć, by zminimalizować ryzyko wybuchu pożaru.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium