• Tysiące produktów
  • Ponad 20 lat na rynku
  • Darmowa wysyłka od 600 zł
Jakie czyściwa Avatex dla branży farmaceutycznej? 0
Jakie czyściwa Avatex dla branży farmaceutycznej?

Potrzebujesz skutecznego rozwiązania, które pomoże Ci szybko usunąć zanieczyszczenia w Twoim miejscu pracy? Szukasz wydajnych materiałów, które świetnie radzą sobie z trudno usuwalnym brudem? Ważne, by wybierać takie materiały, które są bezpieczne i dopuszczone do stosowania w przemyśle farmaceutycznym. Jeśli nie wiesz, na jakie rozwiązanie się zdecydować, już teraz sprawdź czyściwa Avatex! Jakie czyściwa Avatex dla branży farmaceutycznej wybrać? Podpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

 

  1. Czym charakteryzuje się czyściwo serii Avatex 550?
  2. Jakie zalety mają czyściwa przemysłowe Avatex 560?
  3. Czyściwa zbierające zanieczyszczenia - Avatex 706
  4. Czym wyróżnia się krepowane czyściwo Avatex 710 i 730?

 

Włókninowe czyściwa przemysłowe Avatex to skuteczne rozwiązanie, które świetnie sprawdzają się przy czyszczeniu powierzchni w warunkach warsztatowych, a także przemysłowych. Oferta obejmuje rozwiązania przystosowane do konkretnego rodzaju zabrudzenia. Dzięki temu w asortymencie znajdziesz materiały, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia na sucho – bez konieczności stosowania chemii i różnego rodzaju preparatów czyszczących. Każde czyściwo włókninowe wykazuje się odpowiednią odpornością na rozpuszczalniki oraz chemię. Zatem, jeśli jest taka potrzeba, substancje czyszczące mogą być oczywiście dodatkowo wykorzystywane. Jeśli interesują Cię rozwiązania Avatex, skorzystaj z podziału produktów według branż przemysłowych. Dziś przedstawiamy popularne serie tworzyw, które znajdą zastosowanie w farmacji, do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni.

 

czyściwa Avatex Wrocław

 

Czym charakteryzuje się czyściwo serii Avatex 550?

Seria Avatex 550 obejmuje czyściwa przemysłowe wykonane ze specjalnej włókniny Sontara. To nic innego jak mieszanka celulozy i poliestru. Produkty tego rodzaju mają szorstką strukturę, dzięki czemu samo czyściwo skutecznie zbiera zanieczyszczenia (również te większe), jednocześnie idealnie „trzymając się” w ręce. Do zalet tej serii zalicza się także wysoką absorpcyjną zdolność.

Czyściwa są najlepszą alternatywą dla materiałów bawełnianych. Serię 550 poleca się szczególnie branży farmaceutyczne i kosmetycznej do zbierania następujących substancji:

  • witamina B,
  • akryl,

Ponadto doskonale sprawdzi się do czyszczenia powierzchni, która często pozostaje zanieczyszczona po produkcji maści, kremów oraz chemii. Poza branżą farmaceutyczną czyściwo przemysłowe 550 może być wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym oraz spożywczym. W pierwszej sytuacji dobrze radzą sobie przy zbieraniu grafitu, opiłków, środków smarnych czy olejów. W drugim natomiast przy zbieraniu przypraw, tłuszczy, zaschniętych produktów spożywczych czy czekolady.

 

Jakie zalety mają czyściwa przemysłowe Avatex 560?

Czyściwa Avatex serii 560 to podobne rozwiązanie do materiałów 550. Produkuje się je także z celulozy i poliestru i również wykazują wysokie zdolności w przypadku absorpcji. Unikalna struktura sprawia, że doskonale sprawdzają się w wielu branżach. Poleca się je szczególnie przemysłowi motoryzacyjnemu, farmaceutycznemu, kosmetycznemu oraz spożywczemu. Dzięki szorstkiej strukturze czyściwa Avatex 560 precyzyjnie zbierają większe zabrudzenia, nie rozmazując brudu i nie pozostawiając smug na powierzchni. Produkt dostępny jest w formie rolek perforowanych lub pojedynczych odcinkach. Serię tę produkuje się w kolorze turkusowym.

 

Czyściwa zbierające zanieczyszczenia Avatex 706

Seria 706 obejmuje czyściwa przemysłowe wyprodukowane z włókniny Sontara. Materiał wykonany z celulozy i poliestru wyróżnia się krepowaną strukturę. To sprawia, że czyściwo dokładnie zbiera każde zanieczyszczenie, nie rozmazując go, a skutecznie utrzymując. Materiały tej serii w połączeniu z rozpuszczalnikiem lub detergentami dają doskonałe wyniki. W branży farmaceutycznej sprawdzi się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, podobnie jak w przemyśle elektronicznym. Czyściwa przemysłowe 706 stosuje się jako rozwiązanie bardziej uniwersalne.

 

Czym wyróżnia się krepowane czyściwo Avatex 710 i 730?

W ofercie znajdziesz także krepowane czyściwa Avatex 710 oraz 730. W obu przypadkach otrzymujesz materiał wyprodukowany z celulozy i poliestru, wyróżniający się wysoką gramaturą i – jednocześnie – niską pylnością. Krepowana specjalna struktura sprawia, że czyściwa precyzyjnie zbierają zanieczyszczenia i pozostawiają czystą powierzchnię pozbawioną smug. Do produktów wspomnianych serii można stosować dodatki w postaci chemii czyszczącej czy rozpuszczalników, by otrzymać jeszcze lepszy wynik.

Czyściwa obu serii sprawdzą się w branży farmaceutycznej przy czyszczeniu powierzchni gładkich. Zarówno serię 710, jak i 730 możemy wykorzystać także w przemyśle lotniczym i elektronicznym do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Produkty te często stosowane są także w motoryzacji do przemywania karoserii przed malowaniem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium