1. Producent: Usuń ten produkt KOYO

ZESPOŁY I OPRAWY ŁOŻYSKOWE - KOYO

Segment łożyskowy jest bardzo rozbudowany w naszym sklepie Zaopatrzenie24. A to dlatego, że łożyska były podstawą działalności hurtowni Wrocław od samego początku jej istnienia. Mamy ogromne doświadczenie, a także wiele współpracy z czołowymi producentami i markami. Wiemy, że oferowane przez nas produkty gwarantują niezawodność i cieszą się ogromnym powodzeniem! U nas znajdziesz łożyska różnego typu, charakteryzujące się wysoką jakością, ale i niską ceną! Oprócz łożysk, mamy również dodatki, akcesoria, a także zespoły i oprawy łożyskowe.

Ze względu na ułatwienie Twoich poszukiwań, tę kategorię podzieliliśmy na kilka mniejszych podkategorii:

 • zespoły łożyskowe;
 • oprawy łożyskowe;
 • pokrywy i uszczelnienia;
 • pierścienie ustalające;

Dzięki tym filtrom zaoszczędzisz sporo swojego cennego czasu! Możesz również wyszukiwać produkty, wybierając konkretną firmę. W tym segmencie współpracujemy między innymi z takimi firmami jak Timken, NSK, FAG czy INA. Sprawdź naszą ofertę już dziś, a w przypadku dodatkowych pytań, czy problemów zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi specjalistami.


Początki japońskiej marki Koyo datowane są na 1921 rok, kiedy to została ona założona. Przez lata produkowała wysokiej jakości produkty, dzięki którym aż po dziś dzień jest jednym z czołowych producentów łożysk i układów kierowniczych. Koncentruje się głównie na branży motoryzacyjnej, rolniczej i budowniczej. Oprócz tego Koyo produkuje łożyska z myślą o przemyśle ciężkim, między innymi o silnikach elektrycznych czy maszynach do obróbki.

Obecnie marka Koyo istnieje w ramach JTEKT Corporation.

W naszym sklepie internetowym Zaopatrzenie24 podzieliliśmy łożyska Koyo ze względu na element toczny. Znajdziesz u nas łożyska kulkowe, stożkowe, walcowe, igiełkowe, a także rolki toczne. Produkty te charakteryzują się niezawodnością oraz trwałością i cieszą się ogromną popularnością również i w Polsce. Ze względu na nasz długi staż w tej branży, dysponujemy również wyspecjalizowanym działem sprzedaży, bogatym w doświadczenie i wiedzę. Dlatego, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Ustaw kierunek malejący
 1. Zespół łożyskowy UCF 216 KOYO

  Zespół łożyskowy UCF 216 KOYO

  Kod producenta: UCF 216 KOYO
  Kod produktu: L23036

  Wysyłka: na zamówienie

  Cena netto: 0,00 zł Cena brutto: 0,00 zł
  Do schowka

Ustaw kierunek malejący