W kategorii tej znajdziesz narzędzia tnące, przystosowane do pracy dla elektryków, narzędzia precyzyjne, a także produkty do obsługi łożysk. Współpracujemy z czołowymi producentami tego segmentu, dlatego wiemy, że każdy produkt jest niezawodny i gwarantuje wysoką jakość.

Narzędzia tnące obejmują wszelkiego rodzaju noże, nożyczki, gratowniki i skrobaki. Znajdziesz tu produkty takich firm jak Jokari, Durham Duplex, Slice czy Mozart. Asortyment tego rodzaju perfekcyjnie sprawdzi się nie tylko w rękach profesjonalistów, ale także i w domowych warsztatach.

Na narzędzia dla elektryków składają się ręczne noże monterskie, przystosowane do obróbki kabli oraz przewodów. Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, sprawdzą się zarówno w domowych, jak i profesjonalnych, warsztatowych warunkach.

Narzędzia precyzyjne to nic innego jak produkty przystosowane do pracy, w której wymagana jest dokładność i precyzja. W sklepie Zaopatrzenie24 mamy skalpele, nożyczki i pęsety, charakteryzując się wysokiej jakości materiałami, z których zostały wykonane.

Kategoria narzędzia do obsługi łożysk obejmuje nagrzewnice firmy Bega, Simatherm oraz ergonomiczne modele ręczne Betex iDuctor. Ponadto tutaj znajdziesz również cieszące się coraz większą popularnością smarownice automatyczne Simalube.

Sprawdź nasze oferty już dziś, a w przypadku pytań lub problemów zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.