NOŻYCZKI

Nożyczki precyzyjne sprawdzą się głównie tam, gdzie wymagana jest od nas precyzja i dokładność. Każdy, nawet rękodzielnik powinien mieć je w swoim wyposażeniu. Charakteryzują się ostrym cięciem oraz ergonomicznym kształtem. Idealnie wpasowują się do każdej dłoni. Większość modeli jest zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych. Są idealne do trudno dostępnych miejsc. Możliwa jest również ich sterylizacja w autoklawie. Wykończenie oferowanych przez nas nożyczek stanowi stal nierdzewna oraz hytrel.

Znajdą swoje zastosowanie zarówno w profesjonalnych, jak i w domowych warsztatach. W zależności od modelu idealnie sprawdzą się w takich miejscach, jak salon kosmetyczny.

Wszystkie nożyczki, jakie znajdziesz w hurtowni Zaopatrzenie24, gwarantują ostre cięcie, wysoką jakość produktu oraz trwałość. Gwarancję te zapewniają nasze stałe współpracę z cenionymi i popularnymi producentami. W razie jakichkolwiek pytań dodatkowych zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Można tego dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem czatu. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Ustaw kierunek malejący
 1. Nożyczki precyzyjne Slice

  Nożyczki precyzyjne Slice

  Kod producenta: 10440
  Kod produktu: J2905246

  Wysyłka: 2-5 dni

  Cena netto: 64,96 zł Cena brutto: 79,90 zł
  Do schowka

Ustaw kierunek malejący