1. Materiał obudowy: Usuń ten produkt poliwęglan

NARZĘDZIA PRECYZYJNE

Narzędzia precyzyjne przystosowane są do prac, w których ważna jest dokładność i… jak sama nazwa wskazuje, precyzja. Nasza hurtownia techniczna oferuje skalpele różnego rodzaju, nożyczki oraz pęsety.

Skalpele perfekcyjnie nadają się do cięcia precyzyjnego. Posiadamy szeroki zakres ostrzy zapasowych o różnorodnych kształtach, dzięki czemu jesteśmy pewni, że znajdziesz dla siebie odpowiedni produkt. Skalpele z reguły są wyprodukowane z węglowej stali o dwustronnym szlifie.

Hurtownia Zaopatrzenie24 ma do zaoferowania także specjalnie opatentowane nożyczki i pęsety do prac precyzyjnych. Produkty wyposażone zostały w stal nierdzewną i różne wykończenia - guma, stal czy hytrel ze stalą nierdzewną.

W tym segmencie współpracujemy między innymi z renomowaną firmą Slice. Wybór tej marki daje gwarancję wysokiej jakości produktu, a także niezawodności w każdej precyzyjnej pracy. Jeżeli jeszcze nie znasz tej firmy, poznaj ją dzięki nam! Sprawdź ofertę, a w przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Ustaw kierunek malejący
 1. Nóż do gratowania Slim HT20

  Nóż do gratowania Slim HT20

  Kod producenta: H020_001_S05
  Kod produktu: J2905226

  Wysyłka: 2-5 dni

  Cena netto: 13,45 zł Cena brutto: 16,54 zł
  Do schowka

Ustaw kierunek malejący