1. Materiał obudowy: Usuń ten produkt aluminium

NOŻE

Noży przemysłowych jest wiele. Dlatego ze względu na bogatą ofertę, podzieliliśmy je na kilka podkategorii, by przyspieszyć Twoje poszukiwania. W sklepie Zaopatrzenie24 znajdziesz noże dedykowane dla elektryków, noże skonstruowane tak, aby korzystanie z nich było w każdym aspekcie maksymalnie bezpieczne, noże ceramiczne i noże krążkowe. Ponadto, oferta obejmuje również różnego rodzaju ostrza.

Na noże dla elektryków składają się głównie noże monterskie. Wykorzystywane są głównie w pracy nad obróbką okablowania. Charakteryzują się dwustronnym szlifem i wykorzystaniem stali nierdzewnej, gwarantującej ostre i precyzyjne cięcie.

Noże bezpieczne cechują się specjalistyczną konstrukcją, która zapobiega wszelkim niebezpieczeństwom, jakie mogą się pojawić podczas używania tego rodzaju narzędzia. W rękojeści ukryte jest ostrze, dzięki czemu nasze dłonie są chronione przed skaleczeniem. Konstrukcja ta zabezpiecza również samo urządzenie przed zniszczeniem.

Noże ceramiczne to narzędzia ręczne z ostrzami ceramicznymi, które zostały skonstruowane z tlenku cyrkonu. Wysoka twardość ostrza zapewnia o wiele dłuższą jego żywotność, a także czyste i ostre cięcie.

Noże krążkowe perfekcyjnie nadają się do prac ręcznych. Można wykorzystywać je do cięcia nawet kilku warstw jednocześnie. Sprawdzą się przy cięciu różnorodnych tkanin, skóry czy dzianin.

W podkategorii związanej z ostrzami sklep Zaopatrzenie24 oferuje szeroki zakres produktów. Ze względu na ogromną ilość oraz różnorodność, wiemy, że na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie ostrze. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty już dziś!

Ustaw kierunek malejący
 1. Nóż bezpieczny z mechanizmem sprężynowym Springer Light

  Nóż bezpieczny z mechanizmem sprężynowym Springer Light

  Kod producenta: H016_201_A03
  Kod produktu: J2905130

  Wysyłka: 2-5 dni

  Cena netto: 28,88 zł Cena brutto: 35,52 zł
  Do schowka

Ustaw kierunek malejący