Szukasz markowych towarów w najlepszych cenach? W takim razie na pewno zainteresuje Cię dział Outlet. Znajdują się w nim sprawne, ale z różnych powodów przecenione towary, które możesz kupić po dużej zniżce w porównaniu do wyjściowej ceny produktu.

W przypadku części dostępnego w outlecie asortymentu niższa cena może wynikać z uszkodzonego opakowania lub drobnych śladów użytkowania, które jednak w żaden sposób nie wpływają na właściwości towaru. Jest to zarazem jedyny outlet z takimi markami jak łożyska SKF, sprzęgła KTR czy też innych firm, z którymi współpracuje sklep Zaopatrzenie24.

W przypadku wątpliwości związanych z zakupem produktów z outletu zawsze zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich klientów, więc każdy znajdujący się w outlecie towar jest dokładnie sprawdzany przed wysłaniem. Przy opisach poszczególnych produktów znajduje się krótki opis tego, z jakiego powodu dany towar trafił do internetowego outletu. Informacje te z pewnością pomogą klientom w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie.

Ustaw kierunek malejący
 1. Alkomat ALKOHIT X100 (wyprzedaż)

  Alkomat ALKOHIT X100 (wyprzedaż)

  Kod produktu: outletx100

  Wysyłka: 24 godziny

  Cena netto: 642,28 zł Cena brutto: 790,00 zł
  Do schowka

Ustaw kierunek malejący