Specjalne pasy napędowe dostosowane do twoich potrzeb

Pasy do pakowaczek próżniowych

Pasy do vacuum to nasza odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którym nie wystarczają standardowe rozwiązania marki Optibelt dostępne w sklepie internetowym Zaopatrzenie24.

  1. Rodzaje pasów do pakowaczek próżniowych
  2. Pasy odciągowe i ich zastosowania
  3. Stosowanie pasów termozgrzewalnych
  4. Pasy napędowe na zamówienie

Ze względu na różnorodność nazw stosowanych przy określaniu nietypowych pasów napędowych, przygotowaliśmy krótkie zestawienie obejmujące wiele różnych wykonań. Zdajemy sobie jednak sprawę, że samodzielne zidentyfikowanie potrzebnego pasa może być trudne, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi technikami.

Rodzaje pasów do pakowaczek próżniowych

Najpopularniejszy podział obejmuje dwa typy pasów vacuum: pasy z wybraniem i pasy bez wybrania. Można je jednak podzielić również na bardziej szczegółowe kategorie, co ułatwi wybór pasów przemysłowych. Będą to napędowe pasy zębate z PU, napędowe pasy zębate z gumy, pasy płaskie łączone oraz pasy płaskie bezkońcowe.

Pasy odciągowe i ich zastosowania

W przypadku niektórych maszyn, najlepsze wyniki pozwoli uzyskać zastosowanie pasów odciągowych. Tym, co wyróżnia je na tle tradycyjnych pasów, jest sposób, w jaki przenoszą produkt/materiał. Obiekt jest przesuwany między dwoma pasami biegnącymi równolegle w tm samym kierunku.

pasy do vacuum

Stosowanie pasów termozgrzewalnych

Zaletą pasów termozgrzewalnych jest możliwość łączenia profilowanych pasów okrągłych i klinowych w taki sposób, aby długość gotowego pasa była zgodna z oczekiwaniami klienta. Tego typu pasy napędowe wykonywane są między innymi z poliuretanu i znajdują zastosowanie praktycznie w każdej gałęzi przemysłu. W przypadku tych pasów możliwe jest wykorzystanie specjalnych wzmocnień, co w znacznym stopniu wydłuży ich żywotność.

Pasy napędowe na zamówienie

Wszystkie dostępne w naszej ofercie pasy są dokładnie projektowane i wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów, co przekłada się na najwyższą jakość. Kupując u nas pasy napędowe, możesz zamówić zarówno pojedynczy pas, jak i od razu zlecić wykonanie większej ilości. Pozwoli ci to uzyskać atrakcyjną cenę. Jeżeli natomiast zamiast pasów do pakowaczek próżniowych potrzebujesz standardowych rozwiązań, czego przykładem mogą być pasy klinowe, możesz od razu przejść do odpowiedniej kategorii pasów i złożyć zamówienie bezpośrednio ze strony sklepu.

Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz nietypowego pasa, a nasi specjaliści z działu Techniki Napędu postarają się dobrać odpowiednie rozwiązania, które zapewnią najwyższą niezawodność:

pasy@zaopatrzenie24.pl