Subskrybuj kanał RSS

PASY I KOŁA NAPĘDOWE

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i szukasz niezawodnych produktów, to idealnie się składa! Trafiłeś na stronę jednej z najlepszych hurtowni pasów we Wrocławiu, a na dobrą sprawę to i w całej Polsce. Dbamy nie tylko o to, aby proponowane przez nas produkty były wysokiej jakości i niezawodne, ale i o zadowolenie klienta.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz głównie pasy Optibelt - produkty niemieckiego lidera na rynku międzynarodowym. Dużym atutem rozwiązań tego producenta jest nie tylko cena, którą jako autoryzowany dystrybutor możemy zaoferować wyjątkowo niską, ale i niezawodność. Nic więc dziwnego, żę tak chętnie je promujemy. W zależności od potrzeb, mamy do zaoferowania pasy klinowe Optibelt o profilu pełnym lub uzębionym, pasy zębate z chloroprenu i poliuretanu lub z nakładkami, a także pasy do specjalnych zastosowań. Wszystkie wyżej wymienione kategorie podzieliliśmy jeszcze na podkategorie, co zdecydowanie ułatwi Twoje poszukiwania. Możesz również skorzystać z dodatkowych filtrów, dzięki czemu ograniczysz swój cenny czas i znajdziesz najbardziej odpowiedni produkt dla siebie.

Jeżeli interesują Cię produkty innego producenta, w sklepie z pasami dysponujemy także tańszymi rozwiązaniami. Wszystkie towary z kategorii pasów klinowych są dostępne w naszym wrocławskim magazynie, dzięki czemu czas na dostarczenie przesyłki wynosi około 24 godzin. W razie jakichkolwiek pytań związanych z odpowiednim doborem pasa napędowego zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

  1. PASY KLINOWE
  2. PASY WIELOROWKOWE
  3. PASY ZĘBATE
  4. PASY ROLNICZE
  5. TULEJE MONTAŻOWE
  6. KOŁA PASOWE
  7. KOŁA ZĘBATE