• Tysiące produktów
  • Ponad 20 lat na rynku
  • Darmowa wysyłka od 600 zł
Pasy napędowe firmy Optibelt

Jeżeli zastanawiasz się nad doborem idealnego pasa napędowego, nie mogłeś trafić lepiej! Dbając o naszych klientów, w swojej ofercie mamy pasy cenionej niemieckiej firmy Optibelt, obecnej na rynku od kilkudziesięciu lat, w bardzo korzystnych cenach.

Niemieckie przedsiębiorstwo Arntz Optibelt Group to renomowana firma, której początki działalności sięgają aż do roku 1872. Do zadań grupy należy przede wszystkim produkcja oraz dystrybucja pasów napędowych, kół pasowych, a także płyt i arkuszy, stworzonych z tworzyw sztucznych. Firma Optibelt związana jest z przemysłem chemicznym i od wielu lat cieszy się popularnością również na polskim rynku.

W naszej hurtowni pasów dysponujemy bogatym asortymentem, dzięki czemu na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt. Zdecydowanie artykuły Optibelta, ze względu na swoją wysoką jakość, przeważają w tej kategorii. Dlaczego? Ponieważ pasy Optibelt to gwarancja niezawodności. Kolejnym atutem jest korzystna cena.

U nas znajdziesz pasy klinowe różnego rodzaju: klasyczne, uzębione, wąskoprofilowe i szerokoprofilowe. Pasy wielorowkowe podzieliliśmy na PJ, PK, PL i PM. Natomiast w kategorii związanej z pasami zębatymi, możesz wybrać mechanizmy jedno- lub dwustronne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś! Każdy klient może skorzystać zarówno ze sprzedaży bezpośredniej, jak i internetowej. Cały asortyment znajduje się we wrocławskim magazynie. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Aktualności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium