• Tysiące produktów
  • Ponad 20 lat na rynku
  • Darmowa wysyłka od 600 zł
Sklep z alkomatami Alkohit 0
Sklep z alkomatami Alkohit

Każdy z nas lubi od czasu do czasu wypić kilka łyków alkoholu. Jednakże nie wszyscy myślimy o tym, by sprawdzić następnego dnia, czy aby na pewno z samego rana, możemy wsiąść za kierownicę.

Idealnym rozwiązaniem tego problemu są alkomaty Alkohit, cieszące się ogromną popularnością. Producent stworzył je właśnie z myślą o indywidualnym kliencie. Dlatego warto sprawdzić ofertę już dziś!

Rynek posiada bogatą ofertę alkomatów różniących się między sobą nie tylko producentem, ale i stopniem zaawansowania oraz metodą, która jest wykorzystywana do pomiaru stężenia alkoholu w organizmie. Najlepszym rozwiązaniem, które charakteryzuje się niską ceną urządzenia, ale precyzją i dokładnością wyników, są alkomaty z sensorami elektrochemicznymi, które są wykorzystywane w produktach Alkohit.

Alkomaty Alkohit dystrybutor

Większość alkomatów Alkohit oferuje przeprowadzanie badania w trybie aktywnym i pasywnym - czyli klasycznie za pomocą ustnika lub wykorzystując nasadkę lejkową. W tym drugim przypadku badanie jest bardziej higieniczne i pozwala na przebadanie większej grupy osób w krótkim czasie. Ponadto nasadki lejkowe są wielokrotnego użytku, dzięki czemu nie musimy co chwilę dokonywać żadnych dodatkowych zakupów.

Alkomaty Akohit charakteryzują się wyraźnymi i podświetlanymi wyświetlaczami, które pozwalają na odczytywanie pomiarów nawet nocą. Ponadto podają informacje na temat ilości testów, które w danym momencie możemy przeprowadzić przed kolejną, wymaganą już kalibracją. Charakteryzują się ciekawymi i oryginalnymi designami. Są małe, poręczne i kompaktowe, dzięki czemu zmieszczą się w każdym miejscu. To idealne rozwiązanie do indywidualnego użytku! Świetnie sprawdzą się również w instytucjach publicznych, małych firmach czy w służbach mundurowych.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz ogromną ilość przeróżnych modeli alkomatów Alkohit. Różnią się między sobą ceną oraz stopniem zaawansowania. Koniecznie zastanów się, czego potrzebujesz i czego oczekujesz od swojego urządzenia, gdyż nigdy nie warto dopłacać za coś, czego i tak nie będziemy używać - na przykład drukarkę do alkomatu. Zweryfikuj swoje potrzeby, a później sprawdź nasze propozycje!

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zawsze służą pomocą.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium