• Tysiące produktów
  • Ponad 20 lat na rynku
  • Darmowa wysyłka od 600 zł
Technika liniowa - sklep z najlepszą ofertą 0
Technika liniowa - sklep z najlepszą ofertą

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę asortymentu związanego z systemem wykorzystywanym do przemieszczania wzdłużnego. Każdy produkt pochodzi od renomowanego producenta, dzięki czemu będziesz miał pewność, że wybierasz wysokiej jakości, precyzyjny towar, popularny na rynku międzynarodowym.

Do przemieszczania wzdłużnego stosuje się wózki i prowadnice liniowe, wałki prowadzące oraz łożyska. Dysponujemy różnorodnymi konstrukcjami i typami prowadnic liniowych, dzięki czemu zyskujesz szerokie możliwości w zastosowaniu techniki liniowej. Współpracujemy między innymi z marką Bosch Rexroth, Hiwin, INA, NSK, a także z mniej popularnymi firmami KG i MGK. U nas znajdziesz między innymi łożyska, tulejki, prowadnice, wózki toczne i wałki.

Każda marka oferuje asortyment precyzyjny i efektywny. Bosch Rexroth dba o to, aby produkty były wykonywane z niezwykłą dokładnością. I tym samym wózki toczne tej marki charakteryzują się doskonałymi właściwościami jazdy, świetną dynamiką i właściwą kompensacją błędów. Jeśli szukasz prowadnic sztywnych we wszystkich kierunkach obciążenia, koniecznie sprawdź ofertę Bosch Rexroth!

Technika liniowa

Z Hiwin współpracujemy już od około czterech lat. Od samego początku cieszy się ona ogromną popularnością wśród naszych wszystkich klientów. Cały asortyment jest doskonały i efektywny, szczególnie w aspekcie przemieszczania elementów o różnych rozmiarach, charakteryzujących się dużą lub małą sztywnością.

NSK produkuje między innymi prowadnice i wózki liniowe, które wykorzystywane są w każdej gałęzi branży przemysłowej. Jakość ich produktów jest wysoka, a do tego charakteryzuje go duży zakres rozwiązań i zastosowań. Jeśli szukasz trwałych i niezawodnych mechanizmów, koniecznie zerknij na ofertę firmy NSK!

Oczywiście to nie wszystkie marki, które możesz znaleźć w naszym sklepie. Po więcej propozycji zapraszamy bezpośrednio do kategorii technika liniowa,  gdzie dostępne są tuleje, wózki oraz wałki i prowadnice liniowe najlepszych producentów. Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do skontaktowania się z naszym wyspecjalizowanym Działem Sprzedaży.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium